Webové stránky a e-shopy

Vytváříme webové stránky společností nebo malých živnostníků. Vytvoříme grafický návrh pro vaše nové stránky, zhotovíme samotné webové stránky a následně nasadíme vaše webové stránky na internet. Samozřejmostí je nákup domény (www.firma.cz) a hosting (datové umístění webu).

Tvorba internetových obchodů a eshopů na míru
Potřebujete vkusný, rychlý, moderní a responzivní internetový obchod, který Vám umožní efektivně prodávat přes internet vaše zboží nebo služby? Rádi vám tento funkční prodejní nástroj vytvoříme.

Dostaneme vaše zboží na internet

Spuštěním eshopu nemáte ještě vyhráno, potřebujete ho propojit s vyhledávači zboží nebo služeb. Propojíme váš nový eshop se zbožovými vyhledávači Heureka.cz, Google nákupy, Zbozi.cz nebo Hledejceny apod.

Propojení s vašimi systémy

Snadné propojení s Vašim ekonomickým softwarem či napojení na Vašeho velkoobchodního dodavatele. Možnost napojení na platební systémy (PayU, GPwebPay, PayPal, GoPay), účetní systémy (Pohoda, Money) i např. logistika (Uloženka, Zásilkovna).

Optimalizace webů a SEO

Máte vytvořené pěkné webové stránky, ale návštěvnost není, jak byste si představovali? Příčin může být více, nicméně jednou z hlavních bývají špatně zvolené texty na vašem webu. Upravíme vám webové stránky tak, aby byly pro vyhledávače více „zajímavé“ a díky tomu se tak dostali na první stránky výsledků vyhledávání

SEO je zkratka, která znamená Search Engine Optimization, tedy česky optimalizace pro vyhledávače.

Optimalizace jednotlivých stránek

Zjednodušeně by se dalo říci, že jde jen o vhodné rozmístění klíčových slov po vaší www stránce.
Abyste získali nové návštěvníky z vyhledávačů je třeba stránky trochu upravit, hlavně nesmíte dělat stránky tak, aby byly pro vyhledávače nečitelné.
Před optimalizací si musíte nejprve ujasnit, o jaké návštěvníky máte zájem a těmto návštěvníkům musíte něco nabídnout, ideálně to co zrovna hledají.

 

E-shop – responzivní a připravený na GDPR

Elektronický obchod neboli e-shop patří mezi nejlevnější formu obchodování. S prakticky nulovými náklady můžete realizovat své obchodní záměry a získávat množství nových klientů. Internetový obchod disponuje širokou škálou základních, pokročilých i vysoce profesionálních prodejních a marketingových funkcí a zároveň maximálními možnostmi nastavení a přizpůsobení podle potřeb obchodníka či specifik konkrétního zboží. Internetový obchod poskytuje ideální řešení pro jakýkoliv typ obchodování, neboť byl navržen s přihlédnutím na jeho univerzální použití, díky němuž ho lze individuálně přizpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníka.

Nový E-shop je kompletně responzivní pro mobilní zařízení s moderním HTML5/CSS3 kódem disponující přehledným uživatelským rozhraním a intuitivním ovládáním včetně optimalizace pro GDPR. Ke správě našeho elektronického obchodu není nutná znalost tvorby webů/HTML a hravě ji zvládne opravdu každý, navíc mnoho důležitých funkcí je zautomatizováno včetně různých dávkových operací se zbožím. Rádi vás zaškolíme.

Výčet klíčových funkcí e-shopu

Klientská část

Možnost doobjednat (příplatkové moduly)

Administrativní část

Možnost doobjednat (příplatkové moduly)

Možnost doobjednat další služby

Vybrané reference E‐shop

https://www.aza-nabytek.cz
https://www.portugalshop.cz
https://eshop.hotelpegas.com
https://www.t-eshop.cz
https://www.tango-lingerie.cz
https://www.epidemie.cz
https://nabytek-broumov.aza-nabytek.cz
https://www.vikingshop.cz
https://www.samanuvobchod.cz
https://www.safranovyobchod.cz/eshop