PPC reklama a kampaně

Chcete se s vašimi službami dostat na první stránky vyhledávačů Google nebo Seznam. Chcete oslovit vaše potenciální klienty na sociálních sítích napříkad na Facebooku nebo Linked in? Pak využijte možností proklikové kampaně, jejíž výsledy se projevý okamžitě bez složitých úprav webových stránek nebo seo optimalizace.

PPC je zkratka anglického Pay per Click, tedy platí se zde za proklik na vaši webovou stránku nebo přímo na konkrétní produkty. Pomocí klíčových slov, které se vztahují k vašim službám a cílení na přesnou cílovou skupinu získáte okamžitě další potenciální zákazníky.

Máme dlouholeté zkušenosti s PPC systémy jako je Google Adwords, Sklik, Firmy.cz, Facebook Ads, LinkedIn Ads, Twitter Ads

Výhody proklikové reklamy

Remarketing

Můžete se také setkat s názvem Retargeting. Tato forma proklikové reklamy je dalším stupněm jak získat nové zákazníky. Pokud někdo navštíví vaše webové stránky, systém si pomocí cookies zapamatuje, kdo stránky navštívil. Následně mu zobrazuje přesně cílenou reklamu v následujících dnech. Analýzy ukazují, že tento způsob je daleko účinnější a opakované zobrazování vede ke zvýšení prodejů služeb.

Remarketing se s největších úspěchem používá ve vyhledávačích Google, Seznam a ze sociálních sítí na Facebooku