Novinky

Spravujeme CMS

 

Vytváříme nebo spravujeme webové stránky společností v Content Management Systémech (CMS) tedy v systémech pro správu obsahu – Adobe Experience Manager (AEM) nebo Kentico.

Adobe Experience Manager a Kentico jsou komplexní platformy pro výrobu a správu webových stránek a aplikací, jsou řešením pro distribuci digitálního obsahu s důrazem na působivou a zároveň konzistentní uživatelskou zkušenost napříč různými zařízeními. Veškeré výstupy jsou plně responzivní a vyhovují moderním trendům.

Jaké jsou výhody CMS

CMS se uplatní všude tam, kde se obsah často mění, přidává ho více lidí nebo je požadována jeho pohodlná správa. Pro celkovou správu webových stránek stačí jen klasický internetový prohlížeč. Díky tomu lze provádět správu webu z jakéhokoli počítače, který má přístup k internetu. Web tak může být neustále udržovaný a aktualizovaný.

Z pohledu vývojáře je CMS výhodný v tom, že samostatný vývoj je s použitím šablon rychlejší a jednodušší, než kdyby měl web tvořit od nuly. Navíc se často jedná o snadno rozšiřitelný software a výrobci CMS drží krok s vývojem nových technologií.

Pokud budete chtít pomoci s výrobou webových stránek nebo s dlouhodobou správnou vašeho webu v CMS ozvěte se nám.