Novinky

Pomůžeme vám s vytvořením stránek na Wikipedii

Pokud máte založené stránky nebo máte nějaké informace s odkazy o vaší společnosti v internetové encyklopedii Wikipedie výrazně to zvyšuje potenciál být na prvních místech ve vyhledávačích Google, Seznam apod. Mimo jiné zápisy zvyšují důvěryhodnost a prestiž společnosti. Další nezanedbatelnou výhodou je případné posunutí nelichotivých článků o vaší společnosti na další stránky ve vyhledávání.

 

Jak stránky na Wikipedii založit

Jako se vším okolo SEO optimalizace webových stránek, nic není na sto procent. Při vkládání na Wikipedii, nebo i při úpravě stávajícího článku, podléháme poměrně přísnému schvalovacímu procesu. Vždy existuje konkrétní editor, který za článek odpovídá a ten buď vložený odkaz schválí, nebo ho odstraní.
Psaní na Wikipedii se trochu podobá psaní html kódu. Není možné psát přímo jako ve Wordu, aby to samé, co píšete, se pak zobrazovalo i na encyklopedickém záznamu, ale je potřeba používat jasně definované značky a formátování. Další zásadou platnou pro psaní na Wikipedii je to, že pokud nejste přihlášeni pod registrovaným účtem, zapisuje se do historie evidence článku vaše IP adresa.

"Firemní stránka na Wikipedii je důležitou součástí on-line PR a optimalizace pro vyhledávače."

 

Wikipedie patří mezi 10 webů s nejvyšší autoritou na celém internetu. Je tedy velmi zajímavé, pokud se na ní vyskytne odkaz na naše stránky. Ještě lepší je, pokud na ní odkaz zůstane trvale. Zmínka o vyhledávaném klíčovém slovu se ve vyhledávačích Google nebo Seznam zobrazují téměř vždy na první stránce výsledků vyhledávání.

Pokud chcete vaši firmu dostat na Wikipedii, kontaktujte nás, rádi vám s tím pomůžeme.
Hlavex