Novinky

E-shop – Online prodej plotů

Pro společnost zabývající se výrobou a dovozem oplocení do České republiky, jsme vyrobili přehledný e-shop Oplocení domů, www.oploceni-domu.cz. Nový e-shop jsme stavěli tak, aby byl pro uživatele především jednoduchý na ovládání a byl přehledný. Díky tomu tak návštěvník rychle najde vše, co pro svůj dům nebo zahradu potřebuje.

Součástí e-shopu je i anglická mutace, konverze cen do jiných měn a propracovaná evidence skladových zásob plotů a jeho příslušenství. Po vstupu do nákupního košíku stačí veškeré údaje vyplnit na jedné stránce a odpadá tak neustálé procházení adres, způsobů plateb, doručení a potvrzovacích stránek.

Tento propracovaný e-shop je opatřen administračním rozhraním, ve kterém se mohou jednoduše měnit veškeré texty, přidávat další druhy plotů nebo kategorií s oplocením, měnit obrázky nebo přidávat novinky. Pro připomenutí se zákazníkům, informaci o novém produktu nebo akci, slouží integrovaný modul pro zasílání direct mailingů na databázi zákazníků Oplocení domů.

Pokud byste měli zájem o podobný e-shop, neváhejte nás kontaktovat.

 

O Oplocení domů

Specializujeme se na prodej designového oplocení především pro majitele rodinných domů nebo malé a střední projekty. Hlavní důraz klademe na estetickou hodnotu produktů, které jsou v souladu s moderními trendy v architektuře. Jedná se především o vysoce kvalitní výrobky belgické společnosti Betafence, jejích jsme dlouhodobým distributorem.